Kategorie
01-Pravá koňská podkova 03 - Podkova s textem 03-Luxusní dárkový balíček 04 - Dřevěné krabičky 05 - Dárkové balíčky 05 - Náramky, přívěsky 05 - Vánoční přání 06 - Alabastrové srdce 07 - Háčkované zboží 08 - Zvýhodněné sady 09 - Kreativní potřeby 09 - Magnetická záložka do knížky 12 - Kovové záložky do knih 13 - dárkové krabičky

Gravírování nápisu na podkovu (BEZ PODKOVY)

Gravírování nápisu na podkovu (BEZ PODKOVY)
Gravírování nápisu na podkovu (BEZ PODKOVY) Gravírování nápisu na podkovu (BEZ PODKOVY) Gravírování nápisu na podkovu (BEZ PODKOVY) Gravírování nápisu na podkovu (BEZ PODKOVY) Gravírování nápisu na podkovu (BEZ PODKOVY) Gravírování nápisu na podkovu (BEZ PODKOVY) Gravírování nápisu na podkovu (BEZ PODKOVY)
Výrobce: Jaroslava Bromová
Číslo produktu: GRAVIR-2
Dostupnost: Dodání 2 - 3 dny
Cena: 0,00 Kč

Dostupné varianty:


* Text na podkově horní:

Zde napište text na podkově - horní umístění (max 9 písmen!):

* Text na podkově vlevo dole:

Zde napište text na podkově - levé umístění (max 9 písmen!):

* Text na podkově vpravo dole:

Zde napište text na podkově - pravé umístění (max 9 písmen!):

* Směr nápisu na podkovu:

Další přání, požadavky:

Množství:  
   - NEBO -   

Pokud jste si vybrali konkrétní podkovu ve variantě BEZBARVÝ LAK z e-shopu nebo dárkový balíček s podkovou (s druhem podkovy BEZBARVÝ LAKmůžete si dopsání nápisů objednat zvlášť. Vyrytý nápis bude do podkovy ještě znovu zalakován. 

Gravírování do podkovy jde provést POUZE u varinaty povrchového ošetření bezbarvý lak, protože jinak by nebyl na podkově dostatečně znatelný.

Vybertete si umístění textu -  vpředu nahoru, vpředu vlevo dole, vpředu vpravo dole a napíšete text, který chcete na podkovu uvést. Mějte prosím na paměti, že místo pro nápis je omezené, nelze tedy popisovat delšími texty. Dále si zvolíte směr nápisu, podle toho jak chcete aby byla podkova pověšená (kraji nahoru do písmene U nebo naopak).

POZN.: Pokud chcete text umístit na konkrétní podkovu, kterou jste si vybrali na e-shopu (výběr tvaru podkovy nenecháváte na mě), a chcete text umístit i na kraje podkovy, vyberte si prosím podkovu, která nemá v koncích díry. Na takovou podkovu nelze na kraje text umístit.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: