Kategorie
01-Pravá koňská podkova 03 - Podkova s textem 03-Luxusní dárkový balíček 04 - Dřevěné krabičky 05 - Dárkové balíčky 05 - Náramky, přívěsky 05 - Vánoční přání 06 - Alabastrové srdce 07 - Háčkované zboží 08 - Zvýhodněné sady 09 - Kreativní potřeby 09 - Magnetická záložka do knížky 12 - Kovové záložky do knih 13 - dárkové krabičky

Alabastrové srdce v dřevěné kulaté krabičce

Alabastrové srdce v dřevěné kulaté krabičce
Alabastrové srdce v dřevěné kulaté krabičce Alabastrové srdce v dřevěné kulaté krabičce Alabastrové srdce v dřevěné kulaté krabičce Alabastrové srdce v dřevěné kulaté krabičce
Výrobce: Jaroslava Bromová
Číslo produktu: ALA-KR-DREVO-8
Dostupnost: 3
Cena: 199,00 Kč

Dostupné varianty:


* Vyberte si barvu srdce:

* Ošetření povrchu krabičky:

Množství:  
   - NEBO -   

Srdce z Alabastru (Selenit) v dárkové krabičce z překližky a dýhy s výplní dřevitá vlna. Překližkové víko je vyřezávnané ve tvaru květiny. Do krabičky je tak nepatrně vidět. Krabičku je dále možné z venkovních stran nalakovat.

Velikost srdce: oranžové cca 7 x 7 x 3 cm   /   bílé cca 8 x 7 x 3,5 cm

Na výběr máte ze dvou druhů srdcí - Bílé nebo Oranžové.

Průměr krabičky: 9,5 cm.

Cena za 1 ks.

Pokud požadujete navíc ošetření bezbarvým lakem, odeslání zboží bude cca za 2 dni po přijetí objednávky (lak musí uschnout).

TIP:
Doporučuji vnitřek krabičky vyložit výplní dřevitá vlna, minimalizujete tak pohyb předmětu uvnitř krabičky. Předmět v krabičce navíc krásně vynikne a nebude působit ,,osamoceně".

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: