Kategorie
01-Pravá koňská podkova 03 - Podkova s textem 03 - Přání 03-Luxusní dárkový balíček 04 - Dřevěné krabičky 05 - Dárkové balíčky 05 - Náramky, přívěsky 05 - Vánoční přání 06 - Alabastrové srdce 07 - Háčkované zboží 08 - Zvýhodněné sady 09 - Kreativní potřeby 09 - Magnetická záložka do knížky 12 - Kovové záložky do knih 13 - dárkové krabičky

Luxusní dárkový balíček se zdobenou podkovou a krabičkou 33b, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY

Luxusní dárkový balíček se zdobenou podkovou a krabičkou 33b, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY
Luxusní dárkový balíček se zdobenou podkovou a krabičkou 33b, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Luxusní dárkový balíček se zdobenou podkovou a krabičkou 33b, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Luxusní dárkový balíček se zdobenou podkovou a krabičkou 33b, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Luxusní dárkový balíček se zdobenou podkovou a krabičkou 33b, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Luxusní dárkový balíček se zdobenou podkovou a krabičkou 33b, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Luxusní dárkový balíček se zdobenou podkovou a krabičkou 33b, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Luxusní dárkový balíček se zdobenou podkovou a krabičkou 33b, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY
Výrobce: Jaroslava Bromová
Číslo produktu: DB-33b
Dostupnost: Výroba cca 4 pracovní dny
Cena: 681,00 Kč 615,00 Kč

Dostupné varianty:


* Vyberte si typ podkovy:

* Vyberte si barvu stuhy:

* Vyberte barvu víka:

* Vyberte si barvu krabičky - ROVNÁ vlna:

* Vyberte si výplň krabičky:

Množství:  
   - NEBO -   

Luxusní dárkový balíček pro milovníky štrasových kamínků se zdobenou podkovou 4 a zdobenou krabičkou v mnoha barvách, kombinujte, vybírejte.

Balíček se zdobenou krabička č. 33b obsahuje:

  1. Podkovu s povrchovou úpravou dle Vašeho výběru zdobenou štrasovými kamínky po celé délce podkovy na pevno připevněnými k podkově. Doplněno 1 cm širokou atlasovou stuhou (barva dle Vašeho výběru) na pevno připevněné a dále zajištěné omotávkou drátkem. Lze tak i pověsit.
  2. Dárkovou krabičku z vlnité lepenky zdobenou model 33, rovná vlna - barva dle Vašeho výběru, víko plné. Na víku krabičky je nalepená 5 cm široká bílá organzová stuha a na ní ještě stuha atlasová 6 mm široká (v barvě vybrané krabičky - bude uzpůsobeno výběru barvy). To vše sepnuto štrasovou sponou o velikosti 16 x 22 mm. Spona má krásné třpytivé kamínky.
  3. Výplň krabičky dřevitou vlnu, seno nebo slámu

POZN: Na fotografii je krabička barva víka Fialová, barva krabičky dno Bílá, podkova povrchové ošetření Zinek modrý.

Doba dodání balíčku je obvykle cca 5 pracovních dnů od objednání.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: