Kategorie
01-Pravá koňská podkova 03 - Podkova s textem 03-Luxusní dárkový balíček 04 - Dřevěné krabičky 05 - Dárkové balíčky 05 - Náramky, přívěsky 05 - Vánoční přání 06 - Alabastrové srdce 07 - Háčkované zboží 08 - Zvýhodněné sady 09 - Kreativní potřeby 09 - Magnetická záložka do knížky 12 - Kovové záložky do knih 13 - dárkové krabičky

Dárková krabička rovná vlna s průřezem + PRAVÝ čtyřlístek, RŮZNÉ BARVY

Dárková krabička rovná vlna s průřezem + PRAVÝ čtyřlístek, RŮZNÉ BARVY
Dárková krabička rovná vlna s průřezem + PRAVÝ čtyřlístek, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička rovná vlna s průřezem + PRAVÝ čtyřlístek, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička rovná vlna s průřezem + PRAVÝ čtyřlístek, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička rovná vlna s průřezem + PRAVÝ čtyřlístek, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička rovná vlna s průřezem + PRAVÝ čtyřlístek, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička rovná vlna s průřezem + PRAVÝ čtyřlístek, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička rovná vlna s průřezem + PRAVÝ čtyřlístek, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička rovná vlna s průřezem + PRAVÝ čtyřlístek, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička rovná vlna s průřezem + PRAVÝ čtyřlístek, RŮZNÉ BARVY
Výrobce: Jaroslava Bromová
Číslo produktu: KR-LEP-ROV-28
Dostupnost: Skladem
Cena: 159,00 Kč

Dostupné varianty:


* Vyberte variantu:

* Vyberte barvu víka:

* Vyberte si barvu krabičky - ROVNÁ vlna:

* Krabička je na maxi podkovu velikost XXL:

* Vyberte si výplň krabičky:

Zde napište KRÁTKÝ text, který chcete na krabičce uvést:

Další přání, požadavky:

Množství:  
   - NEBO -   

Dárková krabička vyrobená RUČNĚ z vlnité lepenky s průřezem (viditelností do krabičky) a zalisovaným PRAVÝM sušeným čtyřlístkem v pevné fólii! Můžete si zvolit rozdílné barvy víka i spodku krabičky, vytvoříte tak duo efekt nebo si nechat napsat na víko krabičky text dle vašeho zadání. Prostě originál každým kouskem!

Z vnější strany má krabička vystouplé rovné vlnky, dno uvnitř krabičky a spodu víčka je rovné. Krabička je dvoustěnnáto znamená, že její stěny jsou z vnější strany ohýbány dovnitř a tím je krabička velmi pevná a vhodná pro přenášení i těžších předmětů a hlavně, po otevření krabičky nejsou nikde vidět žádné spoje a lepení, které je schované pod onou druhou stěnou. Zároveň má krabička i uvnitř stěny vlnité.

Průřez víčka krabičky je opatřen velmi pevnou fólií, nemusíte tak mít strach, že by Vám předměty z krabičky vypadly.

Ke krabičce je dodávána ještě stužka (barva nebo odstín přizpůsobena výběru barvě krabičky).

Možnost i dopsání textu na krabičku dle vašeho zadání! (Pokud vyberete variantu ,,s textem" mějte prosím na paměti, že prostor je omezený a aby viniklnul hlavně PRAVÝ čtyřístek, volte jen max pár slov typu K narozeninám, Janičce, Pro štěstí apod.)

Krabička není lepena chemickým ani jiným toxickým lepidlem.

Velikost vnitřní: 14,5 x 15,5 cm, výška 5,5 cm.

TIP:
Doporučuji vnitřek krabičky vyložit některou z výplní, minimalizujete tak pohyb předmětu uvnitř krabičky. Předmět v krabičce navíc krásně vynikne a nebude působit ,,osamoceně".

POZN: Dárkovou krabičku můžete zakoupit také jako hotový dárkový balíček s podkovou ZDE
 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: