Kategorie
01-Pravá koňská podkova 03 - Podkova s textem 03-Luxusní dárkový balíček 04 - Dřevěné krabičky 05 - Dárkové balíčky 05 - Náramky, přívěsky 05 - Vánoční přání 06 - Alabastrové srdce 07 - Háčkované zboží 08 - Zvýhodněné sady 09 - Kreativní potřeby 09 - Magnetická záložka do knížky 12 - Kovové záložky do knih 13 - dárkové krabičky

Dárková krabička s překvapením, minipuntík motýlek, RŮZNÉ BARVY

Dárková krabička s překvapením, minipuntík motýlek, RŮZNÉ BARVY
Dárková krabička s překvapením, minipuntík motýlek, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík motýlek, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík motýlek, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík motýlek, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík motýlek, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík motýlek, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík motýlek, RŮZNÉ BARVY
Výrobce: Jaroslava Bromová
Číslo produktu: KRPREK2
Dostupnost: 5
Cena: 240,00 Kč

Dostupné varianty:


* Vyberte si motiv kartonu:

* Zvolte počet kartiček na vzkaz:

* Vyberte variantu:

Množství:  
   - NEBO -   

Ručně vyrobená dárková krabička s překvapením z potištěného kartonu s motivem minipuntík. Uvnitř vzorovaná, opačná varianta barev. 

Dostupné v několika variantách barev minipuntíku!

Krabička je lehká a uvnitř se nachází 4 kapsičky, do kterých je možné zasunout peníze nebo lístečky se vzkazy. Dodáváno standardně s jednou kartičkou. Uprostřed krabičky je vrstvená květina s textem Ať máš krásný den. Možno také ve variantě bez textu nebo s jiným textem! Doplněno vyseknutými vrstvenými motýlky a blýskavými kytičky a kamínky. 

Ke krabičce je standardně dodávaná jedna kartička se stužkou pro napsání vzkazu, konečný počet si však zvolíte sami volbou počet kartiček na vzkaz. Krabička tak může sloužit jak pro darování peněz tak např. jen jako ,,vzkazovník".

Velikost vnitřní: 8 x 8 cm, výška 8 cm.

Na fotografii je vyobrazen motiv kartonu - Minipuntík azurově modrý a zelený s textem Ať máš krásný den.

Pro toto zboží prosím nevolte možnost přepravy doporučené psaní, víko krabičky je 3 cm vysoké a nelze jej tak dopisem poslat (hrozí jeho promáčknutí a poškození).

Podívejte se na video, jak krabička s překvapením funguje! 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: