Kategorie
01-Pravá koňská podkova 03 - Podkova s textem 03 - Přání 03-Luxusní dárkový balíček 04 - Dřevěné krabičky 05 - Dárkové balíčky 05 - Náramky, přívěsky 05 - Vánoční přání 06 - Alabastrové srdce 07 - Háčkované zboží 08 - Zvýhodněné sady 09 - Kreativní potřeby 09 - Magnetická záložka do knížky 12 - Kovové záložky do knih 13 - dárkové krabičky

Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY

Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY
Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY Dárková krabička ROVNÁ vlna obdélníková 23, RŮZNÉ BARVY A VARIANTY
Výrobce: Jaroslava Bromová
Číslo produktu: KR-LEP-23
Dostupnost: Skladem
Cena: 169,00 Kč

Dostupné varianty:


* Vyberte barvu víka:

* Vyberte si barvu krabičky - ROVNÁ vlna:

* Vyberte si přívěšek:

* Vyberte si výplň krabičky:

Množství:  
   - NEBO -   

Dárková krabička vyrobená RUČNĚ z vlnité lepenky.

Z vnější strany má vystouplé rovné vlnky, dno uvnitř krabičky a vespodu víčka je rovné. Krabička je dvoustěnnáto znamená, že její stěny jsou z vnější strany ohýbány dovnitř a tím je krabička velmi pevná a vhodná pro přenášení i těžších předmětů a hlavně, po otevření krabičky nejsou nikde vidět žádné spoje a lepení, které je schované pod onou druhou stěnou. Zároveň má krabička i uvnitř stěny vlnité.

Na víku je umístěna 4 cm široká šifonová stuha bílá, 1 cm široka atlasová stuha v barvě krabičky (barva je vybírána dle barvy krabičky, kterou si vyberete), mašlička ze šifonové stuhy bílé a přívěsek (pokud vyberete). Všechny stuhy jsou připevněny před zahnutím stěn víka, takže nikde není vidět žádné lepení ani připevnění. Krabička je i po otevření dokonalá.

Není lepena chemickým ani jiným toxickým lepidlem.

Velikost vnitřní: délka 30 x šířka 15 cm, výška 4 cm.

TIP:
Doporučuji vnitřek krabičky vyložit některou z výplní, minimalizujete tak pohyb předmětu uvnitř krabičky. Předmět v krabičce navíc krásně vynikne a nebude působit ,,osamoceně".

Na přání lze udělat krabičku a o několik cm vyšší.

POZN: Dekorace v krabičce je ilustrativní. Krabička je dodána samostatně. Na fotografii je krabička barva víka bílá, dno krabičky barva červená a přívěsek srdíčko (není momentálně v nabídce).
 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: