Kategorie
01-Pravá koňská podkova 03 - Podkova s textem 03-Luxusní dárkový balíček 04 - Dřevěné krabičky 05 - Dárkové balíčky 05 - Náramky, přívěsky 05 - Vánoční přání 06 - Alabastrové srdce 07 - Háčkované zboží 08 - Zvýhodněné sady 09 - Kreativní potřeby 09 - Magnetická záložka do knížky 12 - Kovové záložky do knih 13 - dárkové krabičky

Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY

Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY
Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY Dárková krabička otevírací zdobená - květinky, RŮZNÉ VZORY a VARIANTY
Výrobce: Jaroslava Bromová
Číslo produktu: KR-KAR-26
Dostupnost: 5
Cena: 61,00 Kč

Dostupné varianty:


* Chci v krabičce darovat peníze:

* Vyberte si motiv kartonu:

* Zdobení krabičky:

Množství:  
   - NEBO -   

Ručně vyrobená otevírací dárková krabička z potištěného kartonu. Uvnitř vzorovaná dle vybraného kartonu.

Krabička je lehká, jednoduchá a při zavírání do sebe zapadá jako čtyřcípá hvězda. Velikost pro darování stočeních bankovek. Pokud si vyberete možnost ,,Chci v krabičce darovat peníze" bude uvnitř připevněná stužka pod kterou bankovky připevníte. Je tak jistota, že na obdarovaného bankovky při otevírání a manipulaci s krabičkou nevypadnou a zůstanou na stejném místě. Barva stužky je dodávána k barvě dle vybraného kartonu. Na víku a ve spodu víka po otevření jsou umístěné vrstvené dvě květinky jedna větší, jedna menší, které mají uprostřed kvítku kamínek.

Stužka přes krabičku a uvnitř krabičky i barvy květinek jsou VŽDY barevně laděny a přizpůsobeny ke vzoru kartonu, který si vyberete.

Nechcete krabičku ozdobit květinkami? Pak vyberte možnost ,,Nechci krabičku zdobit" a bude Vám přes krabičku dodána jen stužka pro její zavření.

Výška: 3,8 cm.

Velikost vnitřní čtverec: 6 x 6 cm.

Velikost vnitřní do rohů: 8 x 8 cm.

Na fotografii je vyobrazen kartón 56. Minipuntík fialový.

Tuto krabičku lze dodat i v rozloženém stavu, proto je možné jí poslat i doporučeným dopisem tak, aniž by byla při dopravě poškozena.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: