Kategorie
01-Pravá koňská podkova 03 - Podkova s textem 03-Luxusní dárkový balíček 04 - Dřevěné krabičky 05 - Dárkové balíčky 05 - Náramky, přívěsky 05 - Vánoční přání 06 - Alabastrové srdce 07 - Háčkované zboží 08 - Zvýhodněné sady 09 - Kreativní potřeby 09 - Magnetická záložka do knížky 12 - Kovové záložky do knih 13 - dárkové krabičky

Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY

Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY
Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY Dárková krabička s překvapením, minipuntík s přívěskem, RŮZNÉ BARVY
Výrobce: Jaroslava Bromová
Číslo produktu: KRPREK6
Dostupnost: Výroba 2 - 3 dny
Cena: 196,00 Kč

Dostupné varianty:


* Vyberte si motiv kartonu:

* Zvolte počet kartiček na vzkaz:

* Vyberte si přívěšek:

Množství:  
   - NEBO -   

Ručně vyrobená dárková krabička s překvapením z potištěného kartonu s motivem minipuntík. Uvnitř vzorovaná, opačná varianta barev. 

Dostupné v několika variantách barev minipuntíku!

Krabička je lehká a uvnitř se nachází 4 kapsičky, do kterých je možné zasunout peníze nebo lístečky se vzkazy. Dodáváno standardně s jednou kartičkou ve tvaru ,,kytičky". Uprostřed krabičky je vrstvená květina s přívěskem. Možno vybrat si přívěsek podle sebe! Doplněno mašličkou (barva bude přizpůsobena dle vybraného minipuntíku).

Ke krabičce je standardně dodávaná jedna kartička se stužkou pro napsání vzkazu, konečný počet si však zvolíte sami volbou počet kartiček na vzkaz. Krabička tak může sloužit jak pro darování peněz tak např. jen jako ,,vzkazovník".

Velikost vnitřní: 8 x 8 cm, výška 8 cm.

Na fotografii je vyobrazen motiv kartonu - Minipuntík fialový s přívěskem čtyřlístek 3.

Pro toto zboží prosím NEVOLTE možnost přepravy doporučené psaní, víko krabičky je 3 cm vysoké a nelze jej tak dopisem poslat (hrozí jeho promáčknutí a poškození).

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: