Kategorie
01-Pravá koňská podkova 03 - Podkova s textem 03-Luxusní dárkový balíček 04 - Dřevěné krabičky 05 - Dárkové balíčky 05 - Náramky, přívěsky 05 - Vánoční přání 06 - Alabastrové srdce 07 - Háčkované zboží 08 - Zvýhodněné sady 09 - Kreativní potřeby 09 - Magnetická záložka do knížky 12 - Kovové záložky do knih 13 - dárkové krabičky

Dárková krabička s překvapením, čtyřlístková

Dárková krabička s překvapením, čtyřlístková
Dárková krabička s překvapením, čtyřlístková Dárková krabička s překvapením, čtyřlístková Dárková krabička s překvapením, čtyřlístková Dárková krabička s překvapením, čtyřlístková
Výrobce: Jaroslava Bromová
Číslo produktu: KRPREK3
Dostupnost: 5
Cena: 185,00 Kč

Dostupné varianty:


* Zvolte počet kartiček na vzkaz:

Množství:  
   - NEBO -   

Ručně vyrobená dárková krabička s překvapením z potištěného kartonu s motivem berušky a trojlístky. Uvnitř vzorovaná - červená + bílý mini puntík.

Krabička je lehká a uvnitř se nachází 4 kapsičky, do kterých je možné zasunout peníze nebo lístečky se vzkazy. Dodáváno standardně s jednou kartičkou. Uprostřed krabičky je vrstvená květina s embosovaným razítkem a textem všechno nejlepší. Na vnitřních stěnách krabičky jsou vrstvené výseky čtyřlístků.

Ke krabičce je standardně dodávaná jedna kartička se stužkou pro napsání vzkazu, konečný počet si však zvolíte sami volbou počet kartiček na vzkaz. Krabička tak může sloužit jak pro darování peněz tak např. jen jako ,,vzkazovník".

Velikost vnitřní: 8 x 8 cm, výška 8 cm.

Pro toto zboží prosím nevolte možnost přepravy doporučené psaní, víko krabičky je 3 cm vysoké a nelze jej tak dopisem poslat (hrozí jeho promáčknutí a poškození).

Podívejte se na video, jak krabička s překvapením funguje!

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: