Kategorie
01-Pravá koňská podkova 03 - Podkova s textem 03-Luxusní dárkový balíček 04 - Dřevěné krabičky 05 - Dárkové balíčky 05 - Náramky, přívěsky 05 - Vánoční přání 06 - Alabastrové srdce 07 - Háčkované zboží 08 - Zvýhodněné sady 09 - Kreativní potřeby 09 - Magnetická záložka do knížky 12 - Kovové záložky do knih 13 - dárkové krabičky

Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička s PRAVÝM čtyřlístkem, různé varianty

Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička s PRAVÝM čtyřlístkem, různé varianty
Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička s PRAVÝM čtyřlístkem, různé varianty Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička s PRAVÝM čtyřlístkem, různé varianty Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička s PRAVÝM čtyřlístkem, různé varianty Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička s PRAVÝM čtyřlístkem, různé varianty Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička s PRAVÝM čtyřlístkem, různé varianty
Výrobce: Jaroslava Bromová
Číslo produktu: DB-DREVO-41
Dostupnost: Výroba cca 5 pracovních dní
Cena: 484,00 Kč 454,00 Kč

Dostupné varianty:


* Vyberte si typ podkovy:

Chci konkrétní podkovu z e-shopu (napište č. produktu / jen velikost S-L, velikosti XXL nebo speciální je + příplatek!):

* Vyberte si barvu stuhy:

* Vyberte variantu:

* Vyberte si výplň krabičky:

Další přání, požadavky:

Množství:  
   - NEBO -   

Dárkový balíček s podkovou v krásné dřevěné krabičce z přírodního borovicového dřeva. Pěkně zpracovaná krabička z přírodního borovicového dřeva nalakovaná zvenku bezbarvým lakem. Na víku má krabička zalakovaný sušený PRAVÝ ČTYŘLÍSTEK.

Balíček DŘEVENÁ krabička s PRAVÝM čtyřlístkem na víku obsahuje:

  1. Podkovu s povrchovou úpravou dle Vašeho výběru (pokud si nevyberete konkrétní podkovu z nabízeného zboží (číslo výrobku), bude Vám některá vybrána - u této verze dárkového balíčku vybírejte pouze velikost S nebo M (jiná se do krabičky nevejde)
  2. Dárkovou krabičku dřevěnou s PRAVÝM čtyřlístkem na víku. Zvolit si můžete i verzi zavírání víka může být pouze zavírací nebo opatřené mosazným zavíráním na háček s uchem (zafixování proti samovolnému otevření bez stuhy).
  3. Výplň krabičky dřevitou vlnu, seno nebo slámu
  4. Mašličku na podkovu a přes krabičku (barva dle vašeho výběru)

Velikost vnější: 17,3 x 17,3 cm, výška 7 cm.

Doba odeslání balíčku je obvykle do 2-3 pracovních dnů od objednání.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: