Kategorie
01-Pravá koňská podkova 03 - Podkova s textem 03-Luxusní dárkový balíček 04 - Dřevěné krabičky 05 - Dárkové balíčky 05 - Náramky, přívěsky 05 - Vánoční přání 06 - Alabastrové srdce 07 - Háčkované zboží 08 - Zvýhodněné sady 09 - Kreativní potřeby 09 - Magnetická záložka do knížky 12 - Kovové záložky do knih 13 - dárkové krabičky

Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička S TEXTEM / VÁNOČNÍM MOTIVEM, různé varianty

Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička S TEXTEM / VÁNOČNÍM MOTIVEM, různé varianty
Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička S TEXTEM / VÁNOČNÍM MOTIVEM, různé varianty Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička S TEXTEM / VÁNOČNÍM MOTIVEM, různé varianty Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička S TEXTEM / VÁNOČNÍM MOTIVEM, různé varianty Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička S TEXTEM / VÁNOČNÍM MOTIVEM, různé varianty Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička S TEXTEM / VÁNOČNÍM MOTIVEM, různé varianty Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička S TEXTEM / VÁNOČNÍM MOTIVEM, různé varianty Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička S TEXTEM / VÁNOČNÍM MOTIVEM, různé varianty Dárkový balíček s podkovou, DŘEVENÁ krabička S TEXTEM / VÁNOČNÍM MOTIVEM, různé varianty
Výrobce: Jaroslava Bromová
Číslo produktu: DB-DREVO-38b
Dostupnost: Výroba cca 5 pracovních dní
Cena: 464,00 Kč 434,00 Kč

Dostupné varianty:


* Vyberte si typ podkovy:

* Vyberte si motiv potisku:

Chci konkrétní podkovu z e-shopu (napište č. produktu / jen velikost S - M, větší se do krabičky nevejde):

* Vyberte si barvu NÁPISU / MOTIVU:

* Vyberte variantu:

* Vyberte si výplň krabičky:

Zde napište KRÁTKÝ text, který chcete na krabičce uvést:

Další přání, požadavky:

Množství:  
   - NEBO -   

Dárkový balíček s podkovou v krásné dřevěné krabičce z přírodního dřeva. S jedinečnou možností, nechat si napsat na krabičku libovolný text podle Vašeho přání nebo si můžete vybrat již z hotových vánočních / zimních motivů.

Balíček DŘEVENÁ krabička s vánočním / zimním motivem obsahuje:

  1. Podkovu s povrchovou úpravou dle Vašeho výběru (pokud si nevyberete konkrétní podkovu z nabízeného zboží (číslo výrobku), bude Vám některá vybrána - u této verze dárkového balíčku vybírejte pouze velikost S nebo M (jiná se do krabičky nevejde)
  2. Dárkovou krabičku dřevěnou + možnost zvolení motivu (barva dle vašeho výběru.) i jakéhokoliv vlastního textu, pokud Vám nevyhovuje vyobrazený text na motivu. zvolit si můžete i verzi zavírání víka může být pouze zavírací nebo opatřené mosazným zavíráním na háček s uchem (zafixování proti samovolnému otevření bez stuhy). Motiv, který si vyberte je na krabičce nalepen a zalakován lesklým bezbarvým lakem.
  3. Výplň krabičky dřevitou vlnu, seno nebo slámu
  4. Mašličku na podkovu a přes krabičku (vybírám barvu podle barvy motivu)

Velikost vnější: 17,3 x 17,3 cm, výška 7 cm.

TIP: Doplňte krabičku nebo podkovu některým z kovových přívěsků  nebo dřevěných visaček krabička / podkova bude ještě originálnější! Viz. dřevěná visačka čtyřlístek na poslední fotografii.

POZN: Na fotografii je vyobrazeno - Motiv č. 14, barva hnědá, výplň dřevitá vlna, podkova bezbarvý lak.

Doba odeslání balíčku je obvykle do 2-3 pracovních dnů od objednání. Vybraný motiv / text je potřeba na krabičku ještě zalakovat bezbarvým lakem (musí uschnout).

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: