Kategorie
01-Pravá koňská podkova 03 - Podkova s textem 03-Luxusní dárkový balíček 04 - Dřevěné krabičky 05 - Dárkové balíčky 05 - Náramky, přívěsky 05 - Vánoční přání 06 - Alabastrové srdce 07 - Háčkované zboží 08 - Zvýhodněné sady 09 - Kreativní potřeby 09 - Magnetická záložka do knížky 12 - Kovové záložky do knih 13 - dárkové krabičky

Barevný text na podkovu (BEZ PODKOVY)

Barevný text na podkovu (BEZ PODKOVY)
Barevný text na podkovu (BEZ PODKOVY) Barevný text na podkovu (BEZ PODKOVY) Barevný text na podkovu (BEZ PODKOVY) Barevný text na podkovu (BEZ PODKOVY) Barevný text na podkovu (BEZ PODKOVY) Barevný text na podkovu (BEZ PODKOVY) Barevný text na podkovu (BEZ PODKOVY)
Výrobce: Jaroslava Bromová
Číslo produktu: NAP-PODKOVA
Dostupnost: Výroba 2 - 3 dny
Cena: 80,00 Kč

Dostupné varianty:


* Text na podkově uprostřed:

Zde napište text na podkově - uprostřed (max 9 písmen!):

* Vyberte si barvu NÁPISU / MOTIVU:

* Text na podkově vlevo :

Zde napište text na podkově - levé umístění (max 9 písmen!):

* Text na podkově vpravo:

Zde napište text na podkově - pravé umístění (max 9 písmen!):

* Směr nápisu na podkovu:

Další přání, požadavky:

Množství:  
   - NEBO -   

Pokud jste si vybrali konkrétní podkovu z e-shopu nebo dárkový balíček s podkovou, který neobsahuje možnost zvolit si nápisy i na podkovu (tato možnost je pouze u dárkového balíčku č. 32) můžete si dopsání nápisů objednat zvlášť. Barvu textu si volíte sami. Následně je text je do podkovy ještě ,,zalakován". Vybertete si umístění textu -  vpředu nahoru, vpředu vlevo dole, vpředu vpravo dole a napíšete text, který chcete na podkovu uvést. Mějte prosím na paměti, že místo pro nápis je omezené, nelze tedy popisovat delšími texty. Dále si zvolíte směr nápisu, podle toho jak chcete aby byla podkova pověšená (kraji nahoru do písmene U nebo naopak).

POZN.: Pokud chcete text umístit na konkrétní podkovu, kterou jste si vybrali na e-shopu (výběr tvaru podkovy nenecháváte na mě), a chcete text umístit i na kraje podkovy, vyberte si prosím podkovu, která nemá v koncích díry. Na takovou podkovu nelze na kraje text umístit.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: